Czy należy wykonać most porcelanowy?

Mam wyrwana górna 2, wstawienie implantu odpada gdyż kości jest za mało ( resekcja) czy wstawienie mostu pełno porcelanowego na dwóch jedynkach to dobre rozwiązanie ( jedna jedynka martwa druga zdrowa nigdy nie leczona. Że wzg. estetycznych lekarz zaproponowal takie rozwiązanie.

Konieczne jest wykonanie badania TK i ocena kości w 3D. Ubytek kości można odbudować i docelowo odbudować zęba na implancie. Będzie to na pewno bardziej estetyczne rozwiązanie niż zastosowanie mostu. Generalnie łączenie dwóch jedynek aby powiesić 2 nie jest dobrym rozwiązaniem.