Czy po tym leku może wystąpić taki stan?

Witam od dwóch miesięcy przyjmuje Coaxil najpierw w dawce 2*1 od 24dni w dawce 3*1 czy po Coaxilu może wystąpić uczucie wyłączonej głowy takiej pustki jakbym była pozbawiona uczuć i emocji ?
KOBIETA, 39 LAT 11 miesięcy temu

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie,

aby to stwierdzić, warto zerknąć do ulotki dołączonej do opakowania leku Coaxil.

Producent leku Coaxil stwierdza, że do częstych działań niepożądanych, jakie mogą pojawić się po zażywaniu tego preparatu są: koszmary senne, bóle i zawroty głowy, drżenia, utrata apetytu, kołatanie serca, problemy z oddychaniem, bóle brzucha i żołądka, bóle pleców, osłabienie oraz uczucie ścisku w gardle.

Do działań niepożądanych o nieznanej częstotliwości zaliczyć można m.in.: uczucie dezorientacji, myśli samobójcze czy omamy. Najlepiej porozmawiać o swoich objawach z lekarzem prowadzącym, który zaleci Pani dalsze postępowanie.

Charakterystyka leku Coaxil znajduje się pod adresem:

https://portal.abczdrowie.pl/coaxil-sklad-i-dzialanie-wskazania-i-przeciwwskazania-srodki-ostroznosci-dawkowanie-skutki-uboczne.

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.