Dlaczego dziecko wystawia język?

Witam! Syn dzisiaj ma 9 miesiecy i 1 dzien. Zwrocilam uwage ze czesto ma wyciagniety jezyk. Jak spi takze koniuszek jezyka wystaje poza buzie. Czy mam sie denerwowac? Czy moze wykonac jakies badania? Czy dzieci tak maja a potem z tego wyrastaja?

witam, nie widzę powodu do niepokoju, aczkolwiek każdą niepokojącą sytuację warto omówić z pediatrą