Dlaczego ząb po kanałowym nadal boli?

Witam.W styczniu miałam leczonego zęba kanalowo bo byl krzywy dla poprawy zgryzu.W lutym zab został odbudowany korona dodam ze od tygodnia strasznie boli odkad zaczelam jeść ta strona.Teraz bol mnie nie opuszcza mimo brania ibuprofenu przez ten okres.Pomocy

Witam, powinna się Pani zgłosić do lekarza wykonującego zabieg. Może być wiele przyczyn tych dolegliwości, ale niewątpliwie trzeba zrobić badanie oraz wykonać rtg. Pozdrawiam