Grzybica po leczeniu antybiotykiem u dwulatki

Moja dwuletnia corka ma stwierdzona grzybice po leczeniu antybiotykiem. Co moge zrobic, oprocz podawania zleconego przez lekarza Flumyconu, aby jej pomoc?Przy zmianie pieluszki ciagle sie drapie,w nocy placze i czesto sie budzi,wierci,w dodatku ma bialawe uplawy. Czy moge zastosowac Clotrimazolum krem?

Aleksander Ropielewski

Sugeruję poczekać kilka dni, aż lek zacznie działać. Clotrimazol również powinien być skuteczny, jednak nie ma koniecznosci stosowania obydwu leków na raz. Dodatkowo może Pani podawać dziecku probiotyki.