Ile czasu po operacji kostniaka skroni przebywa się w szpitalu?

Za kilka dni czeka mnie operacja usunięcia kostniaka na skroni. Ile czasu po usunięciu leży się w szpitalu?

Szanowna Pani, niestety na Pani pytanie można odpowiedzieć jedynie używając określenia "to zależy". Na podstawie udzielonych przez Pani informacji nie wiem dokładnie gdzie ten kostniak się znajduje, w jakiej pozostaje relacji do sąsiednich struktur, jakie są jego wymiary. Życzę jednak jak najkrótszej hospitalizacji i pomyślnego zabiegu. Pozdrawiam serdecznie.