Jak leczyć brak zawiązków trójek?

Dzień dobry, nie wykształciły się u mnie zawiązki dwóch górnych trójek. Mam 22 lata i byłam kiedyś u 2 lub 3 ortodontów, którzy mówili tylko i wyłącznie o implantach, ale dla mnie to nie jest rozwiązanie. Z racji tego, że zęby mleczne wyglądają na coraz słabsze, szukam jakiegoś ortodonty w Warszawie (a jak nie to obojętnie gdzie), który podjął by się skorygowania tego za pomocą aparatu ortodontycznego. Wiem, że ortodonci nie takie cuda wyczyniają jeśli chodzi o zęby, a implantów nie dam sobie wstawić. Pozdrawiam,

Ewentualne zastąpienie mlecznych trójek czwórkami wymaga przesunięcia całych grup bocznych zębów. Stąd trzeba wziąć pod uwagę wszystkie aspekty - ewentualne zaburzenia czynnościowe, asymetrię czaszkowo-zgryzową, stan kości itd. Bez dokładnej diagnozy bardzo ciężko jest stwierdzić czy I w jaki sposób można tego dokonać. Pozdrawiam