Jak wyleczyć wybitą dwójkę?

Witam!! Mam wybita górna lewa dwójkę!!! Zostało mi z niej tylko korzeń i kawałeczek zęba!!! Czy ktoś może mi doradzić co robić.. Lekarz dentysta proponuję koronke.. Za 1200 zł.. Czy ona będzie miała gwarancję?? Dziękuję

Wskazane wykonanie RTG i konsultacja stomatologiczna.W przypadku wątpliwości można konsultować się w wielu gabinetach.Gwarancja - to ustalenie warunków leczenia z lekarzem.