Jakie mogą być konsekwencje krwawienia podczas ściągania napletka u dziecka?

Dziś podczas ściągania napletka doszło do krwawienia . syn ma stwierdzone przyklejenie się go i ćwiczymy już od jakiegoś czasu . Teraz pojechał na tydzień do babci i wrócil o tu taka sytuacja. Nie wiem co mam teraz robić ? Czy będą z tego jakieś konsekwencje ?

Lek. Paweł Szadkowski

Mogło dojść do powstania zrostu, dlatego po ściągnięciu napletka doszło do krwawienia. Nie powinno to powodować żadnych istotnych konsekwencji. Skoro lekarza zalecił ćwiczenie, ważne jest, aby wykonywać to regularnie, aby nie dochodziło do takich zrostów. Przy kolejnej wizycie u lekarza proszę wspomnieć o tym krwawieniu.