Kwas hialuronowy princess wprowadzony w bruzdy nosowo-wargowe

Witam..17 marca miałam wprowadzony kwas hialuronowy princess w bruzdy nosowo wargowe jedna ampułke bardziej na chomiczki..po obu stronach mam jeszcze takie grudki jak dotykam są wyczuwalne nie są ani bolesne ani widoczne czy to normalne?czy one zaniknął czy tak juz będzie do czasu wchłonięcia się kwasu?ogólnie jestem bardzo zadowolona z efektu lecz nie wiem czy tak to mawyglądać?prosze o odpowiedz.

Lek. Anna Aseńko Chirurgia

Witam,

po wprowadzeniu kwasu hialuronowego mogą powstać w miejscu podania grudki. Większość zazwyczaj ulega szybkiemu wchłonięciu, zależy to jednak od ich charakteru. Generalnie nie jest to powód do niepokoju.

Pozdrawiam,

Anna Aseńko