Czy twardy penis może się złamać?

Witam! Mam 17 lat i gdy podczas gry wstępnej moja partnerka mnie tak podnieca, że gdy chcemy przejść do sedna sprawy nie mogę w nią wejść, gdyż mój penis jest w tak mocnym wzwodzie, że nie mogę go wygiąć. On stoi wręcz pionowo i boję się, że go "złamię" gdy mocniej będę próbował go wygiąć. Czy coś ze mną jest nie tak? Proszę o odpowiedź.

Redakcja abcZdrowie

Witaj!
W opisanej przez Ciebie sytuacji nie wydaje się, żeby istniała jakakolwiek nieprawidłowość. Penis we wzwodzie nadal wykazuje stosunkowo dużą elastyczność, więc obawy o jego uszkodzenie, powodowane zwyczajną penetracją partnerki, nie są uzasadnione.
Problem może stanowić natomiast okoliczność, w której próba penetracji partnerki powoduje ból lub poważny dyskomfort. W takim wypadku zalecam niezwłoczny kontakt ze specjalistą urologiem.

Pozdrawiam