Opryszczka wargowa a karmienie piersią

Dzień dobry. Od trzech miesięcy walczę z opryszczką wargową. Mam 9 miesięczne dziecko. Nie chce go odstawiać od piersi. W tym momencie biore heviran 200 3 razy dziennie przez 7 dni. Piąty dzień terapi a zimno nadal się przebija. Czy mogę się umówić na wizytę przy czym bardzo mi zalezy na dalszym karmieniu.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego. Sądzę że wskazana jest także konsultacja w poradni Laktacyjnej