Problem z jedzeniem u 4-miesięcznego synka

Witam! Mam taki problem. Moj zaraz 4 miesieczny synek podczas jedzenia pierwsze 4 minuty ladnie ssie (kp) a potem jest strasznie. Zaczyna sie placz, wypluwa piers i za chwile znow lapie raz possie i znow wypluwa. Przy tym placze. W piersi pokarm jest a ja nie wiem o co chodzi? Co na to poradzic?

Może to chwilowe, czy takie karmienie trwa już długo? czy w nocy przez sen jest podobnie? czy wypływ mleka z piersi nie jest dla dziecka za szybki? czy słychać przy tym odgłosy z brzuszka dziecka? mam za mało informacji aby Pani cokolwiek napisać,.