Problem z łupieżem u 41-latki

Dzień dobry. Mam problem z łupieżem. Już nie wiem co mam stosować. Wypróbowałam chyba wszystkie szampony, które znalazłam w aptece. Nic na dłużej nie działa. Może Pan/Pani mi coś skutecznego poleci.. Dziękuję i pozdrawiam

Szanowna Pani,

W zależności od rodzaju łupieżu ( łupież suchy, tłusty) stosujemy odmienne metody leczenia. Jedno z nich ma podłoże związane z nieprawidłową keratynizacją( złuszczaniem) oraz pielęgnacją zaś drugie z obecnością odmian grzybiczych owłosionej skóry głowy.
Abyśmy mogły postawić prawidłową diagnozę zapraszam Panią na badanie skóry głowy i konsultację trychologiczną.

P.s. Jeśli wyrazi Pani chęć owej konsultacji, dzwoniąc do gabinetu, proszę powołać się na naszą korespondencję z ABC zdrowie. Wówczas konsultacja i badanie będą bezpłatne.

Pozdrawiam serdecznie.