Przedwczesny wytrysk i stosowanie Fluoksetyny oraz Spamilanu

witam serdecznie!!! mam właśnie problem z PW na wizycie u sexuologa lekarz przepisał mi Fluoksetyne i Spamilan lecz nie do konca objaśnił czemu mają służyc te leki i czy własciwie pomogą stąd moje pytanie czy lekarze przepisują wyżej wymienione leki jak mają zadziałac na pacjenta i czy pomagają.dziękuje serdecznie za odp

Proponuję zwrócić się do lekarza leczącego dla uzupełnienia swej wiedzy.
Jeśli nie uzyska Pan zadawalających danych, to zostaje rozważyć potrzebę pomocy przez innego specjalistę, lekarza seksuologa.
Pozdrawiam. JW