Przedwczesny wytrysk u 33-latka

witam mam 33lata mam problem z przedwczesnym wytryskiem od dluszego czasu ,sex trwa 3 sekundy nie wiem co robic .próbowałem juz wszystkiego nawet masturbacja przed sexsem mi nie pomaga .prosze o porade i pomoc

Dzień dobry!

Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa, zebranie większej ilości informacji oraz przeprowadzenie badań diagnostycznych. Wytrysk przedwczesny zazwyczaj leczy się farmakologicznie i/ lub psychoterapeutycznie.

Pozdrawiam!

Dzień dobry,

Proszę w pierwszej kolejności udać się do lekarza urologa, a następnie do seksuologa lub psychoterapeuty.

Witaj
Napisał pan bardzo mało na ten temat, ale i tak możliwość poradzenia w tym temacie jest jedynie podczas wizyty osobiście u seksuologa. Proces może się pogłębić z powodu bardzo emocjonującego podejścia do tematu , więc warto skonsultować się aby dostać kompleksową diagnozę i pomoc. Pozdrawiam