Przedwczesny wytrysk i wydzielanie płynu ejakulacyjnego

Witam, mam pewien problem a mianowicie podczas stosunku pojawia się przedwczesny wytrysk i wydziela się płyn ejakulacyjny,w jaki sposób mogę to leczyć? I jakie prezerwatywy będą najlepsze przy tym problemie? Pozdrawiam.

Dzień dobry!

Wytrysk przedwczesny zazwyczaj leczy się farmakologicznie i/ lub psychoterapeutycznie. Konieczna jest jednak dłuższa osobista rozmowa, zebranie większej ilości informacji oraz przeprowadzenie badań diagnostycznych.

Pozdrawiam!

Dzień dobry.

Wydzielanie się płynu preejakulacyjnego podczas stosunku jest jak najbardziej naturalne i nie ma nic wspólnego z przedwczesnym wytryskiem. Trzeba też dodać, że nie poddaje się tego "zjawiska" leczeniu. Nie ma również prezerwatyw, które w jakiś szczególny sposób mogłyby zapobiec wydzielaniu się płynu preejakulacyjnego.

Pozdrawiam.