Reumatoidalne zapalenie stawów i silne bóle

Witam lekarz stwierdzil ze moj maz ma reumatoidalne zapalenie stawow I ze z tym musi sie nauczyć żyć :( leki przeciwko bolone nie pomagaja :/ czy da sie ta chorobe wyleczyc? Maz pracuje jako mechanik samochodowy, niestety od ponad 5 miesiecy nic nie jest w stanie podnoscic..... Trudnosci z poruszaniem sie itp

Faktycznie jest to choroba, której obecna medycyna nie umie wyleczyć. Systematyczna fizjoterapia może pomóc zmniejszyć dolegliwości. Do tego można próbować łagodzić objawy medycyną naturalną. Pozdrawiam