Schizofrenia a odpowiednia dawka leku

witam, mam pytanie do panstwa,choruje na schizofrenie, mam cos takiego ze patrze sie w gore,moja doktor zleciła mi przyjmowac mniejsza dawke abilify, i mowila abym zaczela brac akineton , jednak nie wiem ile go brac, nie mam mozliwosci zadzwonic do niej poniewaz jest za granica , z gory dziekuje za pomoc

Sam objaw nie wydaje się bardzo niepokojący, jej wyjazd może wywoływać w Pani lęk, który nasila objawy.

Dzień dobry, proszę się skontaktować z innym lekarzem psychiatrą, aby lekarz zalecił pani odpowiednie dawki przyjmowania leków. Pozdrawiam.