Senność po lekach na schizofrenię

Choruje na schizofrenie. Przyjmuje 275mg klozapolu oraz 10mg elicei. Jestem po lekach strasznie senna.Potrafie przespac 22h na dobe. Czy sa jakies specyfiki ktore pomoga mi zwalczyc sennosc i ktore mozna przyjmowac w schizofrenii?

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

możliwe, że dawka leku jest zbyt wysoka. Sugeruje wizytę u psychiatry celem rozważenia zmniejszenia dawki.

Pozdrawiam.