Siniak w miejscu uderzenia się w głowę dziecka 2,5-letniego

Witam mój synek 2,5 roku 5 dni temu uderzył sie w czoło nad łukiem brwiowym płakał normalnie chwile bez omdlenia ani żadnych dziwnych zachowań obserwowałam go przez cały czas i nic nie pokojącego sie nie działo ale to miejsce ma zgrubione i zasiniaczone oraz poszło mu pod oczy ma również lekko podsiniaczone różnymi kolorami i powiem szczerze ze wciaz jestem nie spokojna bardzo proszę o porade bo niewiem co robić dziecko jest normalne zywe nic go nie boli smaruje mu to mascia altacet.Pozdrawiam

Milena Lubowicz

Siniak może jeszcze przez kilka dni schodzić. Kolory będą się trochę zmieniać, aż całkiem zaniknie.
Pozdrawiam