Siniaki i wylewy podskórne po dotknięciu

witam, mam 57lat, RZS,wyleczoną nadczynność tarczycy a obecnie niedoczynność po leczeniu radiojodem.Otóż mój problem to to, że wystarczy, że lekko dotknę, uderzę się i od razu pojawia się siniak-wylew-krwiaczek i przy tym chwilowy mocny ból.Od 20 lat biorę Metypred i od kilku lat Aravę, czy to może mieć jakiś związek?Co dalej robić, jakie maści?leki?Proszę o pomoc.Dziękuję.

Renata GrzechociĹska

Przyjmowanie sterydów może spowodować takie objawy. Proponuję wykonać koagulogram i udać się do lekarza rodzinnego.