Stopy zakładane na zęby

witam, ortodonta powiedzial, ze mam miec zakladane "stopy". Musze miec obrocony zab, ktory teraz jest zrotowany. Blokuje go zab na dole. Ktos moze mi powiedziec czym sa te stopy? jak to wyglada? utrudnia to mowienie? Dziekuje z gory

Najlepiej zgłosić się do Pani ortodonty z tym pytaniem - być może użył nazwy potocznej jednego z etapów leczenia ortodontycznego, mającego na celu ustawienie prawidłowe tego zęba.

Lek. dent. Agata Duda

nie będzie to bardziej uciążliwe niż sam aparat
pozdrawiam
lek., lek.stom. Bogdan Jaremczuk