Stosowanie Oxycortu na rany i mycie szarym mydłem

Witam serdecznie i bardzo dziekuje za porady .Mam tylko ostatnie pytanie czy przy oxycorcie jak mam psikany na rane (znaczna poprawa ) powina ona tez byc myta szarym mydłem raz dzienie .jak do tej pory to robiłam pominowszy wczorajszy dzien i wtedy zobaczyłam ze szybciej zasychaja te bomble z płynem jaki ich nie mocze BARDZO JESTEM WDZIECZNA ZA ODPOWIEC

Witam! W tej sytuacji nie należy dodatkowo namaczać rany, gdyż może opóźnić to proces gojenia.