Stosowanie Skinoren po laserze frakcyjnym

Szanowni Panstwo, czy po laserze frakcyjnym mozna stosowac skinoren na noc, 7 dni o zabiegu? Lekarz mi tego nie poziedzial, wyczytalam w internecie, ze niektorzy wlasnie maja taka procedure po tym zabiegu. Z gory dziekuje

Skinoren stosuje się w przypadku trądziku lub przebarwień. Nie napisała Pani z jakich wskazań i w jakim obszarze miała Pani wykonywany zabieg. Jeżeli ma Pani cerę trądzikową to może mieć to sens, jeżeli nie to nie bardzo. To, że inni mieli taką sekwencję to nie znaczy, że wszyscy z tych samych wskazań.