Przeciwwskazania do stosowania laseru frakcyjnego

Witam, Dostałam od Pana 3h temu odpowiedź na moje pytanie w sprawie kolidów. Bardzo dziękuję, natomiast wymienił Pan laser CO2 frakcyjny, a po zapoznaniu się z tym sposobem w przeciwskazaniach umieszczone były m.in. właśnie 'kolidy'. Proszę o odpowiedz i wyjaśnienie. Pozdrawiam

Witam,

Keloidy usuwa się laserem ale łącząc zabiegi z zabiegami zamykania naczyń krwionośnych - również laserowo.
Jest to bardzo skuteczny sposób!

Serdecznie pozdrawiam