Zapytaj lekarza

1 , 0 1 6 , 7 7 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Dzień dobry, Seria zabiegów laserem frakcyjnym (polecam laser eCO2) w przypadku blizn potrądzikowych ma na celu ich spłycenie poprzez złuszczanie skóry. Chodzi głównie o przebudowę skóry oraz wymuszenie naturalnych procesów regeneracji skóry. Efekt zabiegów jest stały. Dla uzyskania satysfakcjonujących efektów jak już pisałam wcześniej potrzebna jest seria zabiegów powtarzanych co 4-6 tygodni. Pozdrawiam serdecznie.

0

Najlepiej oceni to lekarz na konsultacji. Wszystko zalezy od rodzaju i głębokości blizn. Delikatnie ten laser spłyci blizny , jednak nei usunie ich całkowice.

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Prowadzi Klinikę Medycyny Estetycznej.
0

Seria zabiegów laserem co2 jest jedną z najbardziej skutecznych metod korekcji blizn potrądzikowych. Konieczne jest 4-6 zabiegów, w odstępach 4-6 tygodni. Ważne, aby zabiegi były wykonywane przez doświadczonego w laseroterapii lekarza.

0

Laser Co2 to dobry zabieg do leczenia blizn potrądzikowych, często trzeba wykonać kilka zabiegów, dobre efekty przynoszą kuracje łączone np z osoczem bogatopłytkowym, efekt jest trwały, Pozdrawiam Katarzyan Mudel

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy