Szybkie bicie serca przy przebudzeniach

Mam to od bardzo dawna w nocy i rano jak sie przebudze szybkie bicie serca! to jestdokuczliwe a do tego codziennie rano jakies napady leku i paniki ze zaraz moze cos mi sie stac!czekam po raz kolejny na wyniki krwi i skierowanie do poradni kardio.ale to dopiero za dwa miesiace echo dobre.podejrzewam ze to na tle nerwowym.nie pale od dwoch tygodni od tygodnia biore bisoratio wczesniej metocard czy jakos tak czulam sie bardzo zle po nim a zreszta po tym tez moze moj organizm sie przyzwyczai wkoncu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Możliwe iż wspomniane objawy są wynikiem odstawienia nikotyny.