Zatkany nos, ból w klatce piersiowej i kołatanie serca a rzucanie palenia

Witam chce rzucic palenie od 2 dni nie pale pierwszy dzien jakos wytrzymalam ale dzis czuje sie okropnie mam zatkany nos, bol w klatce piersiowej, serce bardzo szybko mi bije,ogolnie czuje sie jakbym miala umrzec za chwilke czy to normalna reakcja organizmu ? Czy mam sie obawiac zawalu lub cos takiego ? Ogolnie czuje sie tak zle ze az z trudem pisze tego email :( Dodam ze mam 24 lata i palilam przez 5 lat paczke dziennie

Tak. jest to efekt braku przyjmowania nikotyny. Takie efekty mogą się ciągnąć przez kilka dni, po czym będą zanikać. Organizm który przyjmował od kilku lat konkretną dawkę nikotyny po prostu się jej domaga. I u jednych osób to "domaganie się" może przechodzić drastyczniej niż u innych. Należy to przetrwać i w tym momencie jest pole dla Pani silnej woli. Trzymam kciuki!