Tępy ból prawego ramienia

Od pół roku mam tępy ból prawego ramienia, przypominający jakby kłucie głęboko w mięśniach. Są dni kiedy praktycznie nie odczuwam tego ale częściej jednak boli niż nie. Nie mogę ręki unieść do góry nie mówiąc już o dźwiganiu w tej ręce. Rano budzę się z potwornym bólem jej-nie mogę nią ruszyć . Smarowałam przeróżnymi maściami, piłam przez 2,5 tyg. Nimesil dwa razy dziennie i żadnej poprawy. Początkowo myślałam że nadwyrężyłam na weselu gdzie tańczyłam całą noc z partnerem obroty. Co to może być.

Witam. Opisane objawy mogą być wynikiem uszkodzenia stawu ramiennego. Konieczna jest wizyta u lekarza ortopedy który przeprowadzi bezpośrednie badanie.