W jaki sposób można uzupełnić braki zębowe?

Witam! Posiadam liczne braki w uzębienia. Interesujzr mnie sposoby dzieki ktorym moglabym sie chociaz uśmiechnąć. Niestety nie mam mozliwosci zrobienia implantów gdyz sa dla mnie zbyt kosztowne. Gorne jedynki i dwojki sa zmasakrowane. Dodatkowo nie posiadam dwoch siekaczy. Czy jest mozliwosc zrobienia czegokolwiek?

Witam, zazwyczaj lekarz może przygotować kilka opcji leczenia poprawiającego estetykę i komfort pacjenta. W tym celu konieczne jest jednak udanie się na konsultację protetyczną , podczas której wykonane zostaną zdjęcia , wyciski i fotografie na podstawie których powstanie plan leczenia.
Proszę nie zwlekać i udać się do odpowiedniej placówki a z pewnością uda się ustalić plan leczenia stosowny do Pani oczekiwań.
Pozdrawiam,
lek.stom. Łukasz Wojszwiłło

Jeżeli już w tak młodym wieku ma Pani liczne braki w uzębieniu, a żadna jednostka chorobowa, która miałaby na to wpływ nie została rozpoznana, to warto zrewidować swoje nawyki. Używki np. palenie czy alkohol powinny być całkowicie na cenzurowanym, a higiena jamy ustnej to priorytet – pasta z fluorem, nitkowanie, płukanki. Jest kilka metod odbudowy braków, wybór zależy od ich rozległości i rodzaju. Niewielkie braki odbudowuje się kompozytem – jeżeli korzeń został w dziąśle, a przy większych ubytkach stosuje się korony, mosty i protezy. Proszę się udać na konsultację do stomatologa, na pewno znajdzie dla Pani odpowiednie i przystępne rozwiązanie.

Pozdrawiamy,
stankowscybialach.pl
badzbystry.pl