Zakażenie HPV i kłykciny kończyste

Witam Mój problem zaczął się kilka miesięcy temu od dziwnego zaczerwienienia na mosznie. oczywiście odwiedzałem lekarzy dermatologów wenerologów ale profilaktycznie wziąłem serię antybiotyków typu azithromycin doksycyklina, flumycon, do tego maści kremy i inne. robiłem badania i wyszło że mam HPV 6,32,51. kłykcinę jedną na członku usunąłem condalinem. Dzisiaj mam jakby podskórną plamę na żołędziu i nie wiem jakie banie mam zrobić żeby wyczaić co się dzieje. Proszę o poradę. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc zlecić odpowiednie badanie należy obejrzeć zmiany. Proszę udać się do dermatologa/wenerologa aby móc ustalić dalsze postępowanie lecznicze.