Dlaczego pojawiły się u mnie kłykciny?

Witam,mam 35 lat od ponad 10-ciu lat jestem w stalym zwiazku. Od 3 miesiecy walcze z infekcją dróg moczowych ból jąder,najądrzy,delikatny wyciek z cewki lepki bezbarwny dosłownie kropla i to tylko z rana zrobione badania to: Posiew nasienia,posiew moczu,usg jamy brzusznej(poniewaz były bole brzucha) usg jader(rowniez byly bóle)morfologia oraz z racji na to iż oddaje krew wzialem wyniki wirusowe. Wszystkie te badania w byly w porzadku. Kolejnym badaniem bylo zrobienie wymazu z cewki w którym wykryto liczne bakterie e.coli oraz enterokoki dostalem antybiotyk na podstawie antybiogramu był to augumentin brany 7 dni niestety nie pomógł,przypomnialem sobie ze bralem augumentin miesiac wcześniej z powodu bakteri wykrytych w gastroskopii dlatego nie zadziałał,ponowna wizyta u lekarza i kolejny antybiotyk( nie pamietam nazwy) niestety bez skutku. Pojawily sie kilka razy zaczerwienienia pod napletkiem oraz ból trzonu penisa wiec poszedlem do dermatologa-wenerologa kolejne tabletki i maść travocortin czy coś podobnego. Bol najądrzy powrocił co prawda mniejszy doszedł częstomocz i bol w okolicach cewki i nastepny antybiotyk biseptol 920 przez 10 dni ostatnie 2 dni czułem poprawę jednak dalej cos pobolewa. Naczytałem sie w sieci o rożnych cudach i chorobach zrobiłem prywatnie pakiet badań urogenitalnych 7 patogenow jak rzezaczka,chlamydia,rzesistek itp badanie z porannego moczu pierwszy strumień metoda PCR,nie zakładałem ze cokolwiek wyjdzie bo jak mając jednego pewnego partnera,wszystko wyszlo oczywiscie ujemnie. Każdego dnia ogladam penisa,jadra jak psychicznie chory i tak od 3 miesiecy. Kilka dni temu zauwazylem malutką brodawke pod cewką oraz jedną na mosznie i dwie w górnej części pachwiny,udalem sie z tym do dermatologa i powiedzial ze tym na udzie sie nie martwić a to przy cewce to kłykcina nic mi nie zapisała adnej maści i kwzała przyjść za miesiąc. Znam temat kłykcin i jestem załamany,brat mojej partnerki kirdyś się przyznał że je ma Moje pytania to: 1 skąd u mnie kłykciny skoro mam jedną partnerke seksualną od ponad 10 lat (Wczesniej mialem okolo 8-10 z ktorymi stosunki byly nie zawsze waginalne a czesciej oralne,waginalne bez zabezpieczenia z 5-6) Czy z rqcji na to ze brat partnerki z nami mieszkał to mogł mi to sprezentować 2 Czy moja partnerka mogła mnie zdradzić? To chyba najwazniejsze pytanie dla mnie chociaż jestem jej pewien i dałbym rece i nogi uciąć 3 czy faktycznie czekac miesiąc co sie będzie dzialo czy pojsc do innego lekarza i zacząć działać oraz czy wykonac test na hpv z typowaniem i czy skupić sie tylko na 6 i 11 czy wykupić szerszy pakiet. Proszę o odpowiedz na moje pytanie bo jestem zalamany. Pozdrawiam Maciej

Trudno stwierdzic czy masz klykcinlynie oglądając zmian. Jeżeli to jest mała zmiana, niewyglądająca na kłykcinę, to proponuję zrobić wymaz w kier HPV z genotypowaniem - im szerszy tym lepszy, np taki 37 lub 41 typów HPV. Co do pozostałych opisanych problemów .... takie przewlekle stany zapalne przez internet ... nie sposób odpowiedzieć. Na pewno trzeba przeprowadzić porządną diagnostykę mikrobiologiczną. w razie ... zapraszam na wizytę, najlepiej w gabinecie, ew online. www.prepmed.pl