Zapalenie zatok a ekstrakcja zęba
Witam mam problem,mianowicie chodzi o to ze w pazdzierniku ubieglego roku usunelam gorna lewa 6. Miesiac pozniej dostalam zapalenia zatok a konkretnie lewej. Miesiac temu robilam rtg szczeki i w miejscu nad ta wyrwana 6 jest plama ,zaciemnienie jakby w zatoce.co to moze byc? Dodam iz na zdjeciu robionym po usunieciu nie ma tego. Prosze o pomoc. Nie posiadam drugiego zdjecia.

KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu
Migrenowe bóle głowy a zatoki
Migrenowe zatok nie są często efektem chorób neurologicznych, ale zaburzeń pracy zatok. Obejrzyj film i dowiedz się więcej o zależności między migreną a zatokami.
Witam, proszę zgłosić się ze zdjęciem do lekarza chirurga szczękowego lub laryngologa. Przez internet, nie widząc zdjęcia ani pacjenta, nie ma możliwości postawienia prawidłowej diagnozy. Pozdrawiam