Ataki agresji u 2,5-latki

Witam, moja 2,5letnia córeczka wpada w amok.Nie jest to typowy bunt 2-latka. Ataki zdarzają się 2-3 razy dziennie z byle powodu i tylko w domu.mała zaczyna się rzucać na ściany, wbija paznokcie ,szarpie,bije, kopie w co tylko popadnie, krzyczy,płacze, sztywnieje. Gdy do Niej mówię, wydaje mi się,że mnie nie słyszy ani nie widzi wtedy...Trwa to 10-20 min. Po tym ataku wszystko wraca do normy.Jest radosna, bawi się chociaż jeszcze przez jakiś czas ma tiki np. rączka zadrga.Nie wiem co już robić.

Proszę się skontaktować z lekarzem, najlepiej neurologiem. Będzie mógł na podstawie badania, obserwacji dziecka i wywiadu postawić diagnozę i zaproponować leczenie lub jeśli wykluczy chorobę somatyczną, zaproponuje spotkanie z psychologiem/psychoterapeutą.