Ból głowy i biegunka po stosunku oralnym

Po stosunku oralnym 2 dni temu tj. 69, zacząłem odczuwać lekki bół w mosznie. Kiedy on minął, do końca dnia towarzyszyła mi gorączka. Wczoraj wciąż był obecny lekki ból głowy zaś popołudniu rozpoczęła się biegunka która trwa do teraz i w zasadzie jest to jedynie woda. Nawadniam się nieprzerwanie orsalitem.

Piotr Pilarski

Takie objawy nie mają związku z seksem oralnym. Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.