Ból łokcia po treningu BJJ i MMA

Czesć, od dość długiego czasu - około 4 miesiecy boli mnie łokieć TYLKO w czasie i po treningu, (trenuje bjj i mma 2x w tygodniu). Godzine po treningu ból znika, ból promieniuje do przedramienia. Smarowałem 7 dni voltarenem ale nic nie pomogło, miałem też 5 tygodni przerwy ale to też nic nie pomogło. Co to może być ? osobiscie myśle że to łokieć tenisisty lub coś z nerwem łokciowym.
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie jestem w stanie powiedzieć co może być przyczyną twoich dolegliwości. Te rozpoznania jakie podajesz są dość sensowne. Nie mniej jednak aby to stwierdzić warto udać się do ortopedy.