Ból szwu po cesarskim cięciu

Jestem prawie 1,5 roku po cesarce prawdopodobnie został mi w jednym miejscu szew jest to zgrubnie w kolorze sinym pobolewa mnie czuję się jak by ktoś mnie kuł w tym miejscu .Mam uczucie napięcia i ciągnięcia czy to normalne? Lekarz rodzinny widział to i powiedział ,że można to wyciąć ,ale generalnie nie zagraża mi

Co do dolegliwość to mogą one wynikać z tego szwu ale nie koniecznie, dlatego lepie aby oglądnął to lekarz operujący

Tak, można taki szew usunąć. To prosty zabieg, który może zostać wykonany w ambulatorium w znieczuleniu miejscowym. Taki szew nie zagraża w niczym, ale może działać drażniąco i wywoływać objawy takie jakie Pani opisuje.