Ból w okolicach drutów po złamaniu kości strzałkowej

Dzien dobry. 29 grudnia mialem zakladano mi 3 druty k. gdyz zlamalem kosc strzalkowa ( ze zluszczeniem piszczelowej jeśli to wazne ) zmienialem opatrunek co 2 dni i nie bylo zadnej ropy ani nic. 24 stycznia bylem na kontroli gdzie lekarz powiedzial ze narazie nie ma sladu zrostu i jesli 14 lutego kosc sie prawidłowo zrosnie to wyjma mi druty oraz ze skoro nie ma ropy w okolicach drutow mozna zmieniac co 10 dni. Teraz jednak odczuwam bol w okolicach tych drutow, wejscie jest zaczerwienione a do tego pojawila sie nie wielka ilosc ropy. Czy wystarczy ze znowu bede co dwa dni zmieniać opatrunek i przemywac go octaniseptem i czy musze jak najszybciej isc do lekarza czy moge poczekac do 13 lutego

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Jeśli naciek zapalny będzie się zwiększał to proszę udać się do poradni chirurgicznej. Proszę również zmieniać opatrunek częściej, codziennie.