Brak ochoty na seks: jak przygotować się do wizyty u seksuologa?

Mam 32 lata i nie mam w ogóle ochoty na seks. Nigdy nie byłam zbyt "ognista", ale teraz jest już to dla mnie i męża sytuacja nie do wytrzymania. Wybieram się do seksuologa i chciałabym wiedzieć, czy przed wizytą mam zrobić sobie jakieś badania, jeśli tak to jakie? Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź. Aga

Redakcja abcZdrowie

Witaj,

To dobrze, że wybierasz się ze swoim problemem do seksuologa.
Specjalista zanim zleci Ci jakiekolwiek badania, przeprowadzi z Tobą szczegółowy wywiad seksuologiczny, który ma na celu między innymi zwrócenie uwagi na ewentualne obszary, które powinny zostać zbadane.

Serdecznie pozdrawiam
Magdalena Boniuk