Cczy istnieje możliwość wykonania liposukcji ultradźwiękowej po nieudanej operacji ginekomastii?

Chciałbym zapytać czy istnieje możliwość wykonania liposukcji ultradźwiękowej po nieudanej operacji ginekomastii ewentualnie prosiłbym o jakieś przykłady innych efektywnych metod na pozbycie się tego tłuszczu. Lekarz po jednej stronie wyciął sam gruczoł a nadmiar tłuszczu zostal. Natomiast po drugiej stronie jakby wyciął za dużo i wyglada to tragicznie. W miarę możliwości chciałbym to zrobić jak najmniej inwazyjne, bez kolejnego usypiania i rozcinania klatki.

Dzień dobry, dziękuję za pytanie. Abym mógł coś konkretnego zaproponować muszę zobaczyć zdjęcia lub zaprosić Pana na konsultację, aby móc na żywo ocenić i zobaczyć problem, o którym Pan wspomina. Na pewno uda się coś z tym zrobić, jednak myślę że nie będzie to leczenie jednoetapowe i jedna metoda. Pozdrawiam lek. med. Tomasz Mierzwiński