Co oznacza wynik badania oka po urazie?

 Syn zostal rzucony kaminiem w lewe oczko. Slabiej widzi na OL. W dnie oka plamka z nieregularnym refleksem. OL. drobne ponadblonkowe przymglenia w rogowce. KP srednio gleboka , plyn czysty . Nic z tego nie rozumiem . Zlecono badanie OCT plamki i tarczy . Jakie sa rokowania , ze oczko zostanie wyleczone . Podejrzenie Makulopatii Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

proszę ściśle przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego.

Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.