Częstotliwość powikłań po Izoteku

Witam, Mam 38 lat i od ponad 20 walczę z trądzikiem i poprawę od 10 lat przyniosła antykoncepcja hormonalna,jednak teraz trądzik nasilił się pomimo nie odstawienia tabletek antykoncepcyjnych.Zastanawiam się nad Izotekiem i boję się jedynie o utrate włosów oraz wzroku(czytając na forum) ,wiem jednak od lekarza to jedyne wyjście na wyleczenie cery.Czy te powikłania są częste? Pozdrawiam

Proszę powiedzieć czy były wykonane jakiekolwiek badania w kierunku trądziku, czy były wykonywane zabiegi np. peelingi medyczne, laser?

Jest wiele tabletek doustnych, lekarz po obejrzeniu zmian dobierze je.