Nasilenie trądziku po miesiączce

Od czerwca borykam się z trądzikiem. Stosowałam już wiele antybiotyków i retinoidów miejscowych jak i doustnych - żaden z leków nie pomógł. Zauważyłam jednak, że trądzik zmniejsza się przed miesiączką, a po niej nasila. Gdy miałam je nieregularne, trądziku nie było, od czerwca są dosyć regularne i wtedy pojawił się problem. Jak jeszcze można leczyć taki rodzaj trądziku?

Trądzik można skutecznie leczyć, warto odwiedzić dobrego dermatologa.
Jak wygąda pielęgnacja Pani skóry?

Czy wykonane były jakiekolwiek badania w tym kierunku?

Czy wykonywane są zabie lecznicze np laser, peelingi medyczne?