Częsty płacz dziecka

Dobry Wieczór właśnie nasz maluch dosłownie co 15 -20 minut płacze jest nakarmiony ma sucho jest już 4 dni na świecie ale żona karmi go mlekiem enfamil na przemian z własnym a to dlatego że ma za małe brodawki i musi ściągać pokarm objawów jak an kolkę nie ma nie wiemy co robić jesteśmy bezradnii

może się napina ? proszę nosić go w pozycji "fasolki" , karmić lepiej mlekiem własnym wtedy nie powinno być tyle problemów z brzuszkiem , Mama powinna w swojej diecie odstawić wszelkie produkty mleczne a w zamian zażywać preparat z wapnem. Dziecko trzeba ważyc co kilka dni żeby zobaczyć czy rzeczywiście się najada , powinien przybierać około 30 g dziennie .