Czy depilacja laserowa jest szkodliwa w ciąży?

Witam, miesiączkę miałam 4 października kolejna miała być 31 października, 26 października robiłam depilacje laserową nóg i okolic intymnych, dzisiaj dowiedziałam się, że jestem w ciąży, czy mogłam zaszkodzić dziecku?

Dzień dobry, szanowna Pani nie przeprowadzano badań na kobietach w ciąży czy też karmiących dowodzacych szkodliwości poszczególnych zabiegów ze względów bezpieczeństwa dziecka także 100% pewności nie mamy czy i jaki wpływ miał taki zabieg na dziecko.

Pozdrawiam serdecznie
Justyna