Czy krem Glyco może spowodować nawrót trądziku?

Witam czy krem Glyco a może spowodować nawrót trądziku ? Jestem po kuracji izotekiem jednak mam sporo przebarwień i trochę boje się stosować kwasy z powodu nawrotu

Witam,

Odnośnie zabiegów po kuracji izotekiem ważne są następujące kwestie- jak długo trwała kuracja oraz jaka dawka była zażywana? Po zakończeniu leczenia izotretynoiną zaleca się odczekać 3-6 miesięcy aby skorzystać z zabiegu na twarz, naruszającego naskórek. Warto w tej sprawie skonsultować się ze specjalistą, aby ocenić przebarwienia a także rozplanować odpowiednie postępowanie. Proszę koniecznie pamiętać o stosowaniu kremów z filtrami przez okres całego roku.

Pozdrawiam serdecznie.