Czy możliwe było połknięcie ostrego przedmiotu?

W Wieku 17 lat jeden z kretynów wsadził mi z pineski igłe do kanapki która zjadłem i z czasem powiedział mi o tym . Dzisiaj mam 24 lata i od pewnego czasu boli mnie gardło przy przełykaniu wrażenie ze mam tam coś. Byłem u lekarza ogólnego. powiedział ze to zapalenie krtani ,a dzisiaj mija 5 dzien jak sie lecze i nie wrazenie ze mam cos w przełyku nie przechodzi. chciałem zapytac czy po tak długim okresie mogło mi sie to wbic i przez to dzisiaj sa takie skutki ?

Lek. Tomasz Budlewski

Raczej mało prqeopdobne żeby po dłuższym czasie . Wskazana wizyta u laryngologa i rtg jamy brzusznej