Czy puls 30 może zabić?

Czy puls 30 może mnie zabić. Kardiolog twierdzi że taka moja uroda niestety. Ciśnienie mam zazwyczaj 75/40 i puls skacze od 30-160 i kołacze, pomocy

Trochę mało danych.Żeby się wypowiedzieć należałoby znać Pani stan ogólny i przynajmniej tyle z ekg czy ten wolny puls to rytm zatokowy,czy zaburzenia przewodnictwa przedsionkowkomorowego.