Czynniki osłabiające działanie plastrów Evra

witam mam pytanie dotyczące plastrów antykoncepcyjnych evra czy przyjmowanie antybiotyków, środków przeciwko np bólu głowy, czy jakiś kropli na żołądek obniża skuteczność plastrów ? czy w trakcie stosowania można pić alkohol ? czy wymioty lub biegunka mają wpływ na działanie plastrów ? jakie czynniki powodują obniżanie się ich skuteczności ? z góry dziękuje za odpowiedź pozdrawiam

Renata GrzechociĹska

Witam.
Przed zastosowaniem preparatu należy przeczytać ulotkę. Na wszystkie pytania, które Pani zadała znajdzie tam Pani odpowiedź.
Pozdrawiam